| ƘƖƉʋ a întrebat:

Bună TPU.
Credeți în paranormal?
Vi s-a întâmplat vreodată o întâmplare paranormală? Dacă da, abia aștept să o citesc.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Mi s-a intamplat. Acum multi ani am vazut un baietel in camera parintilor si cand m-am uitat in geamul de la vitrina nu se reflecta. Cineva mi-a spus ca e baiatul pe care il voi avea eu. Era brunet tare frumos.

Dupa moartea bunicilor mei le-am simtit mult timp prezenta langa mine si asa nu mai faceam lucruri rele.

| Elvina a răspuns (pentru Elvina):

Mersi pentru funda dar cred ca altora li s-au intamplat lucruri si mai si.

2 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Sa-ti zic...

~ Era ora 9 si ceva seara aproape de 10 si vroiam sa ma plimb prin curte, dar vad ca in curte este intuneric si am mers repede in casa de frica. Merg spre usa si ma uit inainte, catre curte, si ce vad? Un inger. Parca zbura asa repede cu 10 cm mai sus de sol. Era asa luminos si cu aripi.

~Era vara, parca si trebuia sa dorm cu mama in pat, nu ca imi era frica. Mda, am adormit cu ea si ma trezisem la ora 3 noaptea si ma duc in baie sa imi fac nevoile si ma uit in oglinda si crezi? Eu avand ochii caprui mi-am vazut in oglinda ochii albastrii ca de strigoi.

Cred ca cam acestea mi s-au intamplat. Nu sunt asa de infricosatoare.