| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că Cioloș este copilul lui Soroș?
Așa susțin anumite persoane.

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Zombie se incadreaza la persoane? laughing
Ai glumit. Da, ai glumit, nu ma contrazice, te rog. happy

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Am auzit atâtea de nici nu știi ce să crezi și de la cine să te mai informezi...dar trebuie să scăpăm de ciumă odată pentru totdeauna!

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Evita posturile ce fac propaganda mafiei: Latrina3, RomaniaTV, incet-incet si Realitatea.
De asemenea, unele site-uri sunt tot mizerabile, DCNews de exemplu.

Mai usor ar fi sa mergi direct la informatia corecta, adica la Malin Bot, Rares Bogdan, Oreste Teodorescu, Cristian Dide etc.
Uite aici, cam tot ce vrei sa stii: https://www.youtube.com/user/malinache/videos

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Nu am televizor.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia pe care ti i-am recomandat nu sunt la TV, ci pe net.

| AC4S4 a răspuns:

Parinții lui Dacian Cioloș sunt Ioan si Florica Cioloș. Soroș nu are legătură.