| ღspecialgirlloveღ a întrebat:

sad
Cu ce se curata carcasa telefonului de Picatura?
Raspuns urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca e vorba de carcasa de plastic a telefonului, pune apa fierbinte pe ea (ia putina vata si pune-o in apa fierbinte si dai pe locul unde e Picatura), sau inmoaie un betisor de urechi in acetona/spirt si dai pe carcasa, apoi clateste cu apa calda. Daca nu merge, incearca cu varful unui cutit nu foarte ascutit, sa razi partea aia si poate o sa iasa. Pupici!

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Daca e o parte ce e detasabila o poti pune in apa fiebinte si picatura sare daca e fata telefonului nu prea ai ce sa ii faci.