| Marry_2448 a întrebat:

Cu ce sa curat carcasa telefonului, mentionez ca carcasa acestuia este alba si se murdareste mereu.Si cum sa o pastrez curata? Cel care are cel mai bun raspuns primeste FUNDAlove struck

2 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna marry,ai putea cumpara carcasa de culoare roz eu asa am depinde si ce telefon aithinking, sau ai putea sa il tii mereu in husa de piele, sper ca te-am ajutat.

| maiubestefemeile a răspuns:

Cred ca o folie protectoare te-ar ajuta(presupun ca te referi la iphone sau alte mobile noi)