| anonim_4396 a întrebat:

Buna TpU.
Cum credeți ca va arata viata voastra peste 5-10 ani?

44 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Mai nasoala, in primul rand de la virus ca vor fi din ce in ce mai multe victime si nu se va termina curand, apoi financiara mai ales, ca in 2-3 ani vine criza aia urata neagra care va face traiul mai greu peste tot, criza din care nu se mai iese daca nu schimbam sistemul, adica sa nu mai fie cel capitalist, sau sa nu mai fie doar cel capitalist, ci sa fie o combinatie intre capitalism si socialism cumva (socialism aplicat corect nu cacao cum era la noi pe vremea lui ceausescu).

E posibil ca, cam in 3-4 ani sa se desfiinteze UE, noi suntem dependenti total de ei, vom ajunge in evu mediu, dar sper totusi sa nu se intample asa.

Capitalismul moare cand nu mai are piete de desfacere, in situatia asta suntem acum, aia e.
De aia ciclat vin crize la anumite perioade, asta e motivul. Si se iesea prin razboi care reseta piata de desfacere, acu cu nuclearele e mai greu asta.

Vom suferi mai tare de poluare, vor fi iernile mai calde, si verile si mai calde, secete, picaj retele curent de la din ce in ce mai multe ap de aer conditionat poate, aparate care incalzesc mai tare mediu afara.

Asa ca, cam astea ne asteapta.

| Celcestietot a răspuns:

Voi ajunge profesor si o sa predau lectii de viata.

| Celcestietot a răspuns:

Iti voi raspunde peste 5-10 ani, asta doar daca vom mai avea internet in carantina.

| Celcestietot a răspuns:

Tu o sa ai un copil cu iubitul tau peste 5-10 ani

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibil redecorand noua casa impreuna cu partenera, ulterior sotia. Si parca vad ca nu vrea sa punem lumini RGB pe peretele de langa birou. Ah. Dar o sa o las sa faca cum vrea ea, stiu eu ca nu ar da bine cum as vrea eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi fi în cripta până atunci.

| SilentRain a răspuns:

La fel, sau poate mai prost de atât

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Este bine, imbatranesti greu.

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Da,sunt vampir

| mgtow a răspuns:

Borfaş vagabont - masina de fite cu 25000 - 20000€ modificata sa atrag atentia doamnelor de 20 - 18 ani si pe langa asta stau bine mersi la casa mea

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Damon?!

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Vampir nu demonstraight face
Ia uite ma la el, cum ma confunda el pe mine cu nimicurile alea de demonii, ruuuuusine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Eu vorbeam de realitate, nu de vise...

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

I mean... Damon Salvatore?

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Neeeeaa, mai mult genul asta
https://www.google.com/......ps?/search

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Faci cosplay si ne intalnim sa te vedem?

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Nimic interesant de vazut, dar ași zice da

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Aaa, te refereai la costum. Pai tu esti atractia principala, ar fi ceva interesant de vazut. cool

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Asa zice si gagica mea ' deși sunt un semi zombi cu tentavie de vampir

Apreciezi "forma " asta de compliment, dar nu e cazul big grin

| CostinAlamariu a răspuns:

Ori foarte frumoasa ori complet oribila. Ramane de vazut dar intre nici vorba. Sunt asa un om al extremelor big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Parca a aparut partea a 2-a a show-ului, deci as putea sa o revad si eu thinking

Poate ca ai dreptate, nu este cazul acum... o zic cand ne vedem.winking

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot zici de vise vino la mine sa vezi ce salariu am apoi imi zici care pe care. Ma formez in viata stiu ce inseamna sa adun banii si sa platesc o rata imobiliara. Nu sant ca altii care platesc 4000€ pe o rugina de bmw si fac foamea sa bage 30 lei diesel

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

laughing)
Am trăit sa o vad si pe asta, pai cum tot am zis sunt deja într-o relație si sunt mult prea calica sa investesc bani într-o asemenea întâlnire, asta ar fi interesant dacă sar aduna mai multi membri TPU la un loc

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Bine, fie cum spui tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Ca tot spui de virus...cred ca vom ajunge sa ne imbolnavim toti. Oricum un vaccin, chiar daca va aparea, nu va fi foarte sigur...ne asteapta vremuri grele

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Ne întâlneam doar ca SilentRain și Celcestietot (:
La grătarul TPU, ne vedem acolo laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Celcestietot):

Bine,da tu faci grătarul și eu mănâncă, nu refuz veșnic mici cu muștar:*

| Freya1 a răspuns:

Eu sper ca intr-o căsuță frumos a, cu o stabilitate financiar poate cu un copil daca o sa pot face si cel putin un cățel.
O sa fac excursi si vacante in natura.O sa gătesc la mine in curte câte ceva bun in fiecare weekend si o sa astept sa îmbătrînesc frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fainî di tăt. big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Vânez animalele legal, le pun pe grătar și fac mici din ele. Vor fi cei mai buni mici cu muștar pe care îi vei manca vreodată, îți promit... yum tongue