| xxxgirl a întrebat:

:*big grin Ce medii va iasa semestrul acesta(si ce cls sunteti)?happy

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

A 7a,nu am calculat inca, in jur de 9, 50.Nu-s eu cea mai desteapta dar ma multumesc cu media asta...

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Tu in ce cls esti? ce medie iti va iesi?

| xxxgirl explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Clasa a 9 a, pai 8, 90 si ceva nu stiu exact cat!big grinFelicitari, ai medie buna!:Xbig grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru xxxgirl):

Mersi love struck, ma caznesc[ca sa zic asa] sa imi iasa o medie in jur de 9.50 -peste[e f grau.]...:d[pana acum am reusit ]

| Queensway a răspuns:

Clasa a 7a si n-am absolut habar de ce medie imi iese da cred ca 8 straight face