| cornelia_9446 a întrebat:

TPUbig grin
sunt cu prietenul meu de 2 luni si o saptamana impreuna, pe la o luna si 2 saptamani, el mi-a zis ca a inceput sa tina la mine!
iar aseara am vorbit cu el la telefon si a zis ca simte ca relatia noastra nu o sa mai mearga, eu i-am zis de ce? el a zis"ca asa simt" zic eu "aa ok"si a zis ca o sa se impace cu fosta lui prietena, eu i-am zis suparata"aa, bine hai ca mai vorbim"el a zis"stai, stai, stai mai am glumit! am vrut sa vad cum reactionezi"zic eu"dar ti-am zis ca eu nu tin la glume" zice el"va trebui sa incepi sa tii, dar vad ca ai pus suflet repede" zic eu"daaa"
crying
iar azi la scoala am vorbit cu el. mi-a zis de ce sunt asa trista.eu i-am zis "oare de ce? ia ziimi e adevarat ce mi-ai zis aseara?" el a zis "nu ma, ti-am zis ca am glumit"zic eu"aa bine, strange-ma in brate"zice el"nu, nu vezi ca tremur?"zic eu "iti este rusine cu mine?"zice el"nu(si atunci ma strans de mana si apoi in brate)"
offcryingce sa mai fac?straight facemi-am pierdut increderea in el si acum vreau sa am din nou. dar nu poott! de cee?crying(Ps:avem 16 ani amandoi)

1 răspuns:
| cornelia_9446 explică:

Si acum nu mai pot de planscrying