| anonimooouuuusssellle a întrebat:

Dacă nu ai media prea mare in clasa a 8 a la ce liceu poti da? Sora mea, de exemplu nu are medii prea mari si se ingrijoreaza ca nu o sa gaseasca un liceu. Nu scoala profesionala.
Dau funda
Mersi!

Răspuns Câştigător
| christine99 a răspuns:

Https://www.admitereliceu.ro/. Cauta pe site-ul asta licee de unde esti si alege-le pe cele cu note mici.

2 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Daca ea reuseste sa ia o medie de peste 7.20 sigur v-a reusi sa intre la Economica sau daca are noroc, chiar la un liceu teoretic. Mult succes!

| anonimooouuuusssellle explică (pentru IonutR1):

Ideea e că nu are medii prea mari.