| Bairam_Stefy_1989 a întrebat:

Buna TPU. Daca un baiat e gelos pe prietenul meu si daca ma vede in preajma prietenilor prietenului meu il deranjeaza ce inseamna? multumesc

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Pai ce inseamna ca un tip e gelos si nu suporta ideea ca esti cu altcineva? Il interesezi mult vrea sa fii iubita lui. Sa speram ca nu e vreo obsesie bolnava si sa nu ajunga sa se manifeste aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că habar nu ai să formulezi o întrebare în mod coerent.
Și mai înseamnă că-ți meriți soarta.

| Harley18 a răspuns:

Inseamna ca te place. laughing
Esti o norocoasa, se bat doi baieti pentru tine. tongue

| Bairam_Stefy_1989 explică (pentru Harley18):

Pai dc stie ca am prieten, ce poate sa-i mai placa?

| Harley18 a răspuns (pentru Bairam_Stefy_1989):

Asa sunt baietii cand te vad cu altul brusc se aprinde o scanteie de iubire, isi dau seama de sentimente care in mod normal nu le arata.