| twopeist15 a întrebat:

De cateva zile ma bate gandu sa imi mai fac o gaura in urechea dreapta.Am o gaura in urechea stanga.Ce ziceti? Ar sta bine la un baiat cu gaura in amandoua urechi.Sa imi mai fac si in dreapta sau nu? Multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine intr-o singura ureche.In amandoua poti fi luat drept fetita.

| neutrino a răspuns:

Buna idee.

| Ibrahimovic a răspuns:

Multi sunt impotriva acestui lucru.
Dar mie sincer imi place, desi nu am gaura nici intr-o ureche. Am vazut multe persoane de sex masculin care au cercei in ambele urechi si nu mi se pare rau. thinking

| twopeist15 explică (pentru Ibrahimovic):

Fa-ti si tu laughing smug

| Ibrahimovic a răspuns (pentru twopeist15):

Eu nu-mi fac deoarece nu cred ca mi-ar sta bine. Si nu ma caracterizeaza, dar pe unii ii prinde bine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci gaura si in cealalta ureche.Una e de ajuns.Parerea mea.