| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.E tarziu sa imi deschid un canal de Youtube in 2020?
In sensu ca as mai putea avea succes?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alții au succes în 2020 pe You Tube cu canale deschise acum? Da.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Pai altii.Eu am ghinion in tot ce fac.Si in viata pe care o traiesc.

| Andreeush a răspuns:

Nu e niciodată prea târziu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata sa nu spui niciodata.
Asculta piesa Andrei si fă-ti de cap.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am incredere in mine si ca o sa fie bine.Toate imi merg prost.Sunt blestemat.nu mai incerc nimic ca nu e de mine nimic.Doar altii pot eu nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți recomand să vizionezi:-> https://youtu.be/N7AK64aJdtE

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am incredere in mine si ca o sa fie bine.Toate imi merg prost.Sunt blestemat.nu mai incerc nimic ca nu e de mine nimic.Doar altii pot eu nu pot face nimic.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Viata e naspa.Nu mai merit sa existi in ziua de azi

| VidaAdrian a răspuns:

Nu e prea tarziu niciodata, trebuie doar sa vai cu ce trebuie si sa stii cum sa abordezi YouTube asa ca am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici unde poti afla mai multe detalii:
https://www.udemy.com/......utubeusor/