| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Este o intrebare pentru ortodocsi:

Daca ar fi sa alegeti dintre martorii lui Iehova si pocaiti, pe care ti alege si de ce?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi schimb religia!
Pa, pa.

| Făgăraş a răspuns:

Eu asa alege mascatii! sincer pocaitii ar fi putin mai moderati decat martorii lui iehova insa nu trebuie pentru nimic in lume sa lasam ORTODOXIA!

| Jean_2915 a răspuns:

Dar raspunde-mi terog de ce tocmai Martorii lui Iehova si pocatii, si cine ar fi acestia pocaitii?

| TheLastHuman a răspuns:

Nu inteleg in ce sens sa aleg... is oameni cu totii la urma urmei, fiecare cu religia lui... sunt oameni rai indiferent de religie, deci nu vad in ce sens sa alegi. happy