| Birza_Darius_1998 a întrebat:

Buna TPU.
Eu sunt putin inalt si cam slab. As vrea sa-mi spuneti daca de sarbatori pot sa ma mai ingras. Eu mananc 3 mese pe zi. In general seara mananc consistent pe la ora 8-9. Eu fac in fiecare zi 500 de abdomene.
Va rog sa-mi spuneti ce as putea sa mananc ca sa pun ceva pe mine!

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Carne, normal! Și. multe dulciuri. laughing

1 răspuns:
| tsunami11 a răspuns:

Fastfouduri,paine,cartofi daca vei minca de astea mai mult cred ca vei pune ceva pe tine.Tu incerci sa fii un pic mai plinut insa altii nu stiu cumsa dea jos de pe ei asa ca mai bine decit gras ar fi mai potrivit slab.Din poza ta rezulta ca esti normal.