| AndreeBbe a întrebat:

Bună TPU.Îmi spune şi mie cineva cum să scriu cu diacritice pe photoscape? Vă rog mult!
Scuzaţi categoria, dar aici se primesc cele mai multe răspunsuri!
Fundăăă! ♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tastatura in limba romana: Start, Control panel, Date, time, Language, Add other languages, Regional option, alegi limba romana, confirmi, salvezi. Succes.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Trebuie sa il ai in romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu este motiv de a posta la Dragoste si sex.Numai bine.

| Brâncuşi a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut,prietene fata şi-a cerut scuze că nu a postat întrebarea la categoria adegvată, las-o e începătoare, numai bine, o seară minunată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut tirziu funda. Multumesc. Inteleg ca te-ai descurcat si ma bucur.