| HorYa96 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cum sa ma imbrac la bal? (baiat) Sunt pe clasa a 10-a si vreau sa ies in evidenta. As prefera sa fie ceva de gen blugi si o camasa plus ceva in picioare cu care sa se asorteze...as vrea si niste accesorii daca va rogtongue. Niste imagini mi-ar fi de mare folos. Mersi! thumbs up

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Citeste sfaturile acestea, eu zic ca-s de mare folos:
http://www.stilmasculin.ro/cum-sa-te-imbraci-pentru-balul-bobocilor
Iarta-ma, dar imagini chiar n-am gasit. Sper sa-ti fie de ajutor! :)

| HorYa96 explică (pentru Adry05):

Sper si eu! Mersi mult pentru raspunsul acordat big hug thumbs up

| Adry05 a răspuns (pentru HorYa96):

Cu placere. happy