| NUTREBUIENUME a întrebat:

in primul rand scuzati categoria daca este gresita...acum problema mea! am un scaun pe rotile, iar rotita si o parte din plastic s-a rupt. Cum o pot repara? Nu s-au separat! Rotita si particica de plastic sunt impreuna, s-au separat de la scaun. Ce pot face sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Ori cumpari o stea noua pentru scaun ori iti iei unul nou, si eu am avut aceiasi problema si mi-am luat un scaun nou happy

| NUTREBUIENUME explică (pentru SorinTudor):

Am inteles, care este pretul aproximativ pentru stea? multumesc, funda :*

1 răspuns: