| JustForMe a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena din cauza ca o alta amica s-a bagat peste noi! Aceasta amica nu a mai iesit afara aproape de un an si de cand a venit sta numai cu ea.Astazi ne-am certat pe tema ca ea m-a ignorat toata ziua si a stat doar cu ea! Si m-a sunat o prietena de-a mea si mi-a spus ca prietena mea cea mai buna nu vrea sa se mai impace cu mine! Atunci am ramas socata si m-am dus in casa plangand! Nu stiu ce sa fac pentru ca asta este prima oara cand ne-am certat? Ce credeti? E vina amicei sau a mea?

Răspuns Câştigător
| Andre_2307 a răspuns:

Las-o pe ea in pace! cateva zile fara tine probabil o va face sa isi dea seama de prostia pe cae a facut-o si daca spui ca e cea mia buna prietena a ta inseamna ca peste cateva zile va veni la tine inapoi! Si eu am patit-o, am fost certata cu pr mea cea mai buna o saptamana. si apoi ne-am impacat, prietenia adv, nu se uita niciodata! Baftaa!