| alexa_1346 a întrebat:

Buna TPU:*ma ajuta`ti va rog?am o problemasad.nu stiu sa fac bucle fara ondulator .eu am parul cret adica nu imi este nici cret si nici drept...va rog ajutati`ma cum poat sa imi fac?puppy dog eyes...raspuns bun si bine explicat primeste fundutaaa:*multumesc.anticipat.happy

1 răspuns:
| stella2355 a răspuns:

Le poti face cu ajutorul Hirtiei. Doar infasoara parul pe hirtie si ca sa se primeasca mai repede poti a le dai cu apa si cand se va usca, vei avea nuste bucle perfecte. De aemenea, Poti sa dau cu placa pe parul inaforata pe hirtie. Succes.