| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla si va rog sa ma ajutati! V-as ruga fara misto-uri si batai de joc, daca se poate.
De cateva zile, (imediat e o saptamana) o colega de facultate nu imi mai raspunde pe chat facebook, nici nu vorbeste cu mine. Care sa fie cauza? De certat nu ne-am certat si ne intelegem foarte bine, suntem buni colegi. Sa fie problema de la facebook, chat? E posibil ca ea sa-mi scrie si eu sa nu vad mesajele, sau sa aiba ea netul prost si nu poate trimite? Nu inteleg ce se intampla. Spuneti-mi ce sa fac? De vazut, pe chat se vede ca ea a citit mesajul : exemplu Vazut la 13:20. Sa o intreb daca e suparata pe mine sau ce se intampla? Nu as vedea motivul de ce e suparata. Nu imi dau seama cu ce am gresit. Ma simt foarte jenat si eu sunt si o fire mai timida. Mi-e teama sa nu se strice relatia de colegi. Sa intreb pe alt coleg, sa ii explic situatia, ca poate stie? Nu stiu... Ma simt asa de prost! Ea mai are o sora, o stiu, si cu ea ma inteleg. Oare sa o intreb pe ea daca e vreo problema si ce e?

Va multumesc si o zi buna sa aveti. Va rog nu va bateti joc!

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi o întrebi frumușel live sau pe net care e acest motiv pentru care nu-ți vorbește.
Noi nu te putem lămuri de ce nu vorbește cu tine dar ea chiar poate.
Așa că dacă spune că nu are nimic și te tratează așa e timpul s-o lași în pace.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca ceva, netul de la ea de la camin ii merge foarte prost si greu. Eu nu sunt la camin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As intreba de un coleg / colega dar nu stiu cum sa-i zic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa mor sincer... nu stiu de ce...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am facut nimic rau nimanui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As putea sa-i scriu asa : (numele ei) in ultimul timp nu am mai vorbit si nu stiu ce se intampla. Sper ca nu esti suparata pe mine si nu te-am suparat cu ceva. Daca te-am suparat, te rog sa ma ierti. Nu stiu, nu vezi tu mesajele, nu le primesti sau invers. Sper sa fie totul bine. Te rog zi-mi motivul, si promit ca ma corectez. Spor la invatat si sa ne auzim cu bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nimic nu mai ajuta? ce lume traim? Rusine

| SparkleO a răspuns:

Poate are multa treaba. Incearca sa o suni! Zi-i ceva de enul "Nu am mai vorbit de ceva timp. Ti-ai gasit un alt prieten bun?"