| anamaria_9097 a întrebat:

nu stiu daca este categoria potrivita, dar nu cred ca asta e cel mai important big grin.Maine este ziua de nume a mamei mele si nu stiu ce sa-i iau drept cadou si as vrea daca ati putea sa ma jutati voi, va roghee hee.Dau funda celui mai bun raspuns :*

3 răspunsuri:
| ImiPlacToate a răspuns:

Ia-i o floare Si la mult ani din partea mea happy, O zi buna

| asclepius a răspuns:

Daca ai multi bani adica o situatie fiananciara buna ai putea sa i iei un lantisor /bratara/cercei iti dai si tu seamaoh go on dar daca nu o duci chiar asa bine poti face o felicitare pentru ca crede-ma o mama adevarata apreciaza mai mult un cadou facut de mana copilului ei decat unul cumparat cu multi bani, daca el nu este daruit din suflet ci doar din simplul fapt ca e ziua eiwinking