| ღspecialgirlloveღ a întrebat:

O fata de la scoala vrea sa ma bata pe nedrept.
Ea cu o prietena de a ei ma facea "pitica,urata,proasta"si multe alte jigniri,si pe holul scolii nu ma lasa deloc in pace,si tot ea vrea sa ma bata!
Ajutor!
Cum sa fac sa nu ma mai bata,sincer, mi-e frica.sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Harumiiii a răspuns:

De fapt, ea e cea batuta in cap si de soarta deci nu ar trebui sa-ti faci griji. Totusi important e si care e motivul adevarat pentru care nu te suporta. I-ai vorbit urat sau ai avut vreun conflict cu ea? Stai in preajma unui "centru de interes" de-al ei? ..Sau poate i-ai pus anticonceptionale in geanta stiind ca e virgina?laughing ..Kidding.
In functie de care e motivul gasesti eventual si o solutie. Asta daca e o creatura cu, care poti discuta nu vreo diva care nu are nevoie de un motiv anume sa-si ofere serviciile de maestru kung fuu gratis. Asa sunt ele, generoase. Trebuie sa le intelegi generozitatea cu care incearca sa-si compenseze nivelul de inteligenta. happy.
Revenind, iti zic sa stai calma.Mie mi s-a intamplat pe motivul ca "stiam prea multe" si sunt al naibii de vie big grin. De obicei, is vorbe care raman vorbe pentru ca si ele isi dau seama ca invidia tradusa in tehnici kung fuu nu are acoperire happy

Răspuns utilizator avertizat
| NeBuNaTiCuL12 a răspuns:

Du-te cu bata la scoala si rupei capu laughing)))

| FuckAndSmile a răspuns:

Vorbeste cu cineva in care ai incredere, o prietena mai mare sau o profesoara si trebuie sa fii ajutata cumva :* Bafta >:d