| anonim_4396 a întrebat:

Buna,imi puteti spune pe facebook ce pot face ca cei care nu sunt prietenii mei sa nu imi vada postarile pozele..etc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am setat asa doar ca eu am un cont al meu care nu am nevoie de el il am doar ca sa vad da ca am dat setarile bine pe contul original si nu sunt prietena cu contul original si mie imi arata pozele.

| CrunkBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Intri de pe acelasi IP si probabil de asta... intreaba si tu pe cativa prieteni sa puna niste nec sa vada...

Răspuns utilizator avertizat
| boyblasters a răspuns:

Nimic. straight face