| marrr a întrebat:

Buna TPUhappy. Revin cu o intrebare: Duminica, de sarbatori este pacat sa te speli pe cap? Am ramas uimita cand mi-a zis cineva ca sa nu ma spal pe cap, ca nu e bine de sarbatori. De ce?straight face Imi sta parul aiurea si deseara vin niste rude in vizita, doar n-oi sta cu parul ca matura.

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Intrebare la misto? Nu, normal ca nu e pacatstraight face

| Narfundo a răspuns:

Asta am auzit si eu ...in fine am renuntat sa mai cred tongue.

| JustMe a răspuns:

Eu ma spal azi pe cap, mi se pare aiuria chestia cu pacatchatterbox Daca ii pacat asta e, nu imi pasa, doar n'o sa stau cu parul' murdar. Pana la urma tot o sa ma ierte Dumnezeulaughing

| Denisa a răspuns:

Spalate linistita. Nu'i pacat. Probabil persoana care ti-a zis asta a fost prost informata:*

| patty32 a răspuns:

E o aberatie asta cu pacatele, asa cum sunt si muuuuulte altele happy
Intradevar, pacate adevarate sunt crimele, furturile, avorturile happy
Da` urmatoarele sunt niste aberatii :
E pacat sa te uiti la tv, de pc nu mai spun
E pacat sa te tunzi straight face [lol straight face]
E pacat sa porti pantaloni [fetele, triplu lol straight face]
E pacat sa te machiezi, aranjezi, dai cu oja.
Si multe altele straight face
Si crede-ma ca nu sunt inventate de mine!
Sunt chiar dintr-o carte cu de-alea de spovedanie etc straight face
Oricum, eu tin doar asta cu "pacatele de baza", avort crima si furt, in rest oh go on
Kisses :*

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Fa totul inainte de sarbatoare si e mai bine.

| Finetty a răspuns:

Eu una nu cred aceasta prostie. Te speli cand vrei tu. D e sarbatori, este adevarat ca nu ai voie sa speli rufe si chestii de genu, dar asta nu are nici o legatura cu igiena ta personala.

| CriCri a răspuns:

Eu m-am spalat odata duminica si nu am patit nimicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a spus mama asta.Ca de unele sarbatori nu se spala.Nu inteleg ce legatura are una cu alta. I-am spus ca este o prostie si am facut ce am vrut. Iti recomand acelasi lucruhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este pacat sa te speli in zilele de sarbatoare!