| Anamaria2862 a întrebat:

TPU!
Stie careva unde pot sa aplic un CV pentru a ma angaja(part time), cum sunt fetele acelea din Carrefour, care fac publicitate la un anumit produs..cateva ore!?

Mentionez ca sunt din Buzau!

1 răspuns:
| fundrive78 a răspuns:

Ai incercat sa iti pui cv-ul pe net? Sunt firme de recrutare care se ocupa de asa ceva si te pot contacta. Pune-ti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie in care sa specifici ceea ce doresti, date de contact si cine stie poate reusesti. Sau daca esti mai indrazneata mergi si intreaba fetele care fac asta si poate te pot ajuta sau la magazinele mari intreaba la informatii. Bafta!