| Anonimlifelove a întrebat:

sunt noua pe aici. nu conteaz sa trecem la subiect.
bun...pai sunt l liceu in anul 2 si imi place de un baiat cu un an mai mare ciu un an din alta clsa.acum vine partea nasola.el stie ca il plac si la un moment dat si el o facea dar acum nu sunt sigura si se comporta foarte ciudat, mai ciudat decat de obicei adica are momente in care ma baga in seama si altele cand abia ma observa.si mereu cand vine la noi in clasa se uita doar la mine iar pe hol mereu ne uitam unul la altul scurt bine eu mai insistent dar na.si apoi intoarce privirea.sau cauta scuze sa ma atinga adica cand trec pe hol da in mine efectiv.iar de ceva timp are "treaba"cu colegele mele dar doar cand sunt eu prin preajma.chiar am senzatia ca o face intentionat ca sa ma faca geloasa.stiu de la alte fete ca el fiind genul de bad boy abordeaza fetele cu tupeu si asa a si fost la inceput dar acum e altfel zici ca s-a inmuiat laughing dar oricum nu imi dau seama daca ii plac sau face asta fiindca vrea sa isi bata joc.Ce credeti? o.O

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Oare chiar s-a comportat ca un bad boy tupeist cu tine la inceput? Nu pot crede ca acum a devenit un mielusel, insa se pare ca ceva il atrage din moment ce cauta compania celor din anturajul sau apropierea ta. Fierbe-l si iti vei da seama.laughing

| neutrino a răspuns:

Nu te place in mod deosebit, dar pentru o aventura nu cred ca te-ar refuza.

| SkyPilot a răspuns:

Parerea mea este ca pe tine te place si cat de bad boy este el, e timid si nu stie cum sa te abordeze. Nu vrea sa te faca geloasa, vrea sa fie pe aproape si sa il vezi. Cere-i intr-o zi cu tupeu sa te conduca acasa dupa ore, poate indrazneste sa isi faca mutarea.

| Țoglă a răspuns:

Păi el nu știe sigur ce sentimente ai față de el. Îi evident că a încercat să-ți atragă atenția după cum ai zis tu.
Dar de ce stai ca o momârlă? Fă și tu ceva, bagă-te în seamă cu el.

| Ceva123 a răspuns:

Bad boy? Interesant termen.Sti ca are multe sensuri?
Poti fi doar o partida buna sau un obiect de batjocura.