| Ad3lyna_8426 a întrebat:

Hi TPU!
Imi puteti spune cum sa ma imprietenesc iar cu C. M. B. P.(cea mai buna prietena)?
Ok, ne-am certat si acum n mai vorbeste cu mine, chiar daca eu ar trebui sa stau suparata pe ea.sad
Nu prea mai vrea sa vorbesca cu mine de cateva zile, se implineste o saptamana.

Răspuns Câştigător
| diana a răspuns:

Iti este C. M. B. P desi sta atata timp suparata pe tine?
Daca vrei sa te impaci cu ea cere-i scuze(desi nu mi se pare corect daca este adevarat ca ea a inceput cearta.)
Sunt sigura ca ca lucrurile se vor rezolva.Nu poate sta suparata pe tine le nesfarsit, nu? Nu mai fi suparata.

1 răspuns:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pai, asta e strategia: te lasa sa,, arzi" in tine si dupa in timp, daca o so rogi sa va impacati si s-ar putea sa va impacati. Succes:*