| Damon217 a întrebat:

Sunt impreuna o fata de aproximativ două săptămâni si nu mai am idei de convorbire. Ma gândeam daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi despre cum si ce sa vorbesc cu ea fata in fata si chiar la telefon. Help plz!

Răspuns Câştigător
| teodorvladut9823 a răspuns:

Găsește un subiect, întreabă despre copilărie, găsește un subiect plăcut, nu ceva să o facă tristă, dacă abordezi subiectul despre copilăria ei, în paralel cu ea, încearcă să fi amuzantwinking Nu o lăsa să fie tristă (depinde de copilăria ei, poate a fost una frumoasă sau tristă), sper că te-am ajutat! big grin

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un om normal, dupa doua saptamani ii cere numarul de telefon, daca e simpatica.
Tai-o daca nu se leaga subiectele, n-o plictisi. Cel mai bun punct e atunci cand o starnesti pe ea, si vorbeste nonstop, iar tu te faci ca asculti. Alea-s de tinut!
www.youtube.com/watch?v=YKsYFnZ6Z4s
P.S.: Stiu ca ai cel mult 14 ani.