| nebunatik94 a întrebat:

Buna TPU sunt o fata de 19 ani si imi place sa socializez.Sunt o tipa mai retrasa imi place sa ies in evidenta prin calitatile mele si imi doresc sa imi fac prieteni (amici). Va rog care doriti sa imi lasati un id de messenger sa mai comunicam,putem aborda mai multe subiecte, este foarte greu sa nu am un prieten(a) sincer(a) cu caresa pot vorbi deschis

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Esti sociabila dar retrasa. asta da paradox!

| nebunatik94 explică (pentru greyhound):

Retrasa in sensul ca nu imi place sa fiu in prea mult in centrul atentiei vreau sa ma remarc prin lucrurile bune si da sunt sociabila imi place sa comunic

| greyhound a răspuns (pentru nebunatik94):

Pai nu stiu cum se face ca zici ca n-ai prieteni pentru ca din ce spui, firea ta este perfecta. Esti simbolul prietenului/prietenei ideal(a)

| nebunatik94 explică (pentru greyhound):

Pai iti spun eu de ce pentru ca eu sunt o fire sincera si asa zisii prieteni sunt falsi si din acest motiv ei cauta alt gen de persoane mai ipocrite

| liviu890 a răspuns:

Liviu890@yahoo.com, daca vrei putem sa vorbim despre BAC

| nebunatik94 explică (pentru liviu890):

Ok acela este id-ul tau?

| nebunatik94 explică (pentru liviu890):

Te-am adaugat in lista mea de messenger