| tesss a întrebat:

Voi in ce statiune mergeti la mare in Eforie sud sau Nord parintii zic ca nord dar vreau sa vad si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| MeGustaXD a răspuns:

NNoi tot in Eforie Nord mergem. Mie personal imi place mai mult acolo nu stiu daca este din cauza ca insasi statiunea e mai mare, nisipul mai fain si conditiile de asemenea mai buna. happy

7 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

Mie sincer imi place in Eforie Nord, tot acolo mergeam, e apa curata, plaja de asemenea.

| CrysaCrysy a răspuns:

Eu ma duc in Eforie Nord de 4 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu mergeam in Eforie Nord sau Mamaia. Imi place mai mult Mamaia big grin

Răspuns utilizator avertizat
| dnddorm a răspuns:

Eforie Nord, plaja in EFORIE Sud lasa de dorit fata de cealalta