| Curious2 a întrebat:

Buna tutror, este o moda sa obtii carnetul de soferi la varsa de 18 ani?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu consider permisul o necesitate... nicidecum o moda.

| Sofer a răspuns:

Da. E prioritar la vârsta de 18 ani sa obti permisul.

| StrongHeart a răspuns:

Nu e o moda, eu nu am dat la 18 ani si regret, dar nu e tarziu nici acum ca inca stau bine cu reflexele.Mai bine sa faci lucrurile la timpul lor ca se aduna lipsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar o modă... Eu l-am obținut la 19 ani. În orice caz, e bine să îl obții la o vârstă mai fragedă. Ai mintea antrenată să asimileze informații și, deci, reții mai ușor. În plus, parcă ești mai curajos să încerci chestii noi când ești tânăr.winking

| troleibuz a răspuns:

E o necesitate. E bine sa il ai. La varsta de 18 ani ai cel mai mult timp sa inveti.