| Vecina a întrebat:

Daca v-ar placea de un profesor(care nu a predat la clasa voastra si diferenta e de 9 ani iar el ar fi fara obligatii), si s-ar termina clasa a 12-a ce si cum ati face pentru a-i marturisi sentimentele voastre si pentru a afla daca ati avea vreo sansa? multumesc!

2 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Ba ne spui ca ai 18 ani ba 17. Ba te atrage ba il iubesti. Ba i-ai marturisit deja sentimentele(langa poarta de la scoala, iti amintesit?) ba nu ai o solutie pentru a i le marturisi.

Daca povestea ta e adevarata, vorbeste odata cu el caci altfel vei ramane mereu frustrata.Trebuie sa scapi de obsesia asta!
Daca nu, draga mea, termina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i simplu ce simti, dar trebuie sa fii constienta ca s-ar putea sa te refuze! Gandeste-te bine inainte de a-i spune ceea ce simtihappy