| dariia2098 a întrebat:

Ce cadou credeti ca as putea face unui baiat? vreau ceva semnificativ si unic, sa nu fie parfum, ursulet de plus etc, vreau ceva foarte frumos, semnificativ si special.
ajutati-ma va rog muult!
Apropo, nu vreau sa primesc raspunsuri de genu "nu conteaza cadourile si lucrurile materiale", "de ce ai face cadou unui baiat" etc
Va rog ajuati-ma, am nevoie de ajutoor!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut minuța! Daca are masină, i ai ceva accesorii, daca nu are masină, i ai un ceas misto sau un tricou imprimat cu poza ta, sau poza voastră.

| T0T a răspuns:

Un ceas clasic, mecanic.

| Pinocchio a răspuns:

Acum depinde si ce varsta are si de bugetul tau.
O carte buna este mereu un cadou potrivit, sau o geanta (sportiva sau de scoala).
Eventual un ceas sau haine, ori articol de sport, o minge de fotbal, o pereche de incaltaminte(eleganta sau de sport) etc.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Ai putea sa faci o felicitare facuta din quilling, o poezie, sau un pahar de creioane si rechizite facut de mana. Poate faci o lumanare. Daca este facuta de tine va conta mai mult:

https://www.youtube.com/watch?v=1P_kaTBIm0k

https://www.youtube.com/watch?v=8w_FP0nWOhw

P.S. ai putea sa sculptezi initialele numelui sau sau chiar numele sau.

| Andutu200 a răspuns:

Iai un ceas

| dariia2098 explică:

Are 28 de ani! Va rog ajutati maaaa