| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Ce credeţi că se va alege de ţărişoara noastră, România, pe viitor având în vedere cum merg lucrurile acum?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Avem cădere liberă spre centrul prăpastiei!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se va alege praful...cel putin asa cred eu

| WhiteLife a răspuns:

Eu cred ca din pacate va merge tot mai jos. Singura solutie este rugaciunea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut ingerinfrant, nu cred ca Romania isi va mai reveni... cel putin asta e parerea mea.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nimeni nu poate da un raspuns concret, asta pentru ca nimeni nu poate preciza cu exactitate ce se va intampla in viitor, insa, cu siguranta nu vom ...vedea foarte multe lucruri bune, iar, in stadiul in care se afla in prezent, Romania clar nu va mai evolua.Pa-pa!

| DianaIsHere123 a răspuns:

Cred ca va cobori din ce in ce mai jos, iar nivelul de poluare va creste din ce in ce mai mult(din pacate).Si dupa cum a spus SauvageCatacombes, copiii din ziua de azi au viitorul tarii in mainile lor, iar generatia lor este cam... dusa.

Răspuns utilizator avertizat