| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, ce credeti despre homosexuali si lesbiene?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O parere proasta

| RAY a răspuns:

Nu alegi de cine sa fi atras, asa ca nu am nici o parere

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred nimic, este problema lor ce proprie si personala, ce orientare sexuala au!
Ma bucur totusi ca astia nu se reproduc, fiindca scapam de gena lor defecta happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu imi pasa cine cu cine face sex atat timp cat e consimtit si e in intimitatea lor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Iar începi? Întrebarea a mai fost pusă de 100 de ori aici. Handicap.
Unii nu văd, alții nu aud, alții sunt pe invers.

| doctorandus a răspuns:

Lol, sa stii ca in general celor care ii injura pe homosexuali le curg balele dupa filme cu lesbiene.

| Drimmero a răspuns:

Prea mult promovati pentru nimic, aceste promovari aduc doar reactii negative atunci cand totul este fortat, de principiu sunt homofob si mi-o asum, dar prefer sa-mi vad de treaba mea,, ii ocolesc si nu voi avea treaba cu ei.

| Freya1 a răspuns:

Nimic,fiecare face ce vrea cu viața lui.

| SG1995 a răspuns:

Sunt oameni...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Noi nu stiam, bine ca ne-ai spus tu.

| FreddieM a răspuns:

Cata ipocrizie colcaie pe-aici. Preferintele sexuale sunt personale si nu sunt treaba nimanui. Toti care ati raspuns, aveti si voi propriile perversiuni si fantezii sexuale, toti aveti un schelet in dulap, cum va permiteti nesimtirea sa criticati preferintele altora? In cazul vostru e mai grav, ca sunt imaginari si fantezii bolnave, in schimb persoanele gay nu au aceasta sansa, sunt genetic programati.
Si daca li se interzice de a fi ceea ce simt ca trebuie sa fie, e o grava incalcare si jignirea adusa conceptului,, libertate".
Pace si deschideti-va mintea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Da toți, dar unii își controlează impulsurile și rămân la nivel de fantezie, de mult era considerată o boală mintală și acum e, doar că e noua moda printre majoritatea să găsească o scuza că 'asa m-am nascut'. Nu ai nici o minte deschisa laughing tabuurile nu sunt considerate normale până la un anumit punct, ori le consideri pe toate anormale, ori pe nici una.

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa inteleg ca tu nu ai dori sa-ti satisfaci propriile perversiuni sexuale cu persoana potrivita sau chiar in absenta ei. O fi, ce sa zic dar fi unicul alien de pe planeta.
Dar nici asa nu esti in gradul sa judeci pe nimeni.
Me mine ma afecteaza cand sunt limitate libertatile individului indiferent de orice aparteneta ar fi el, sexuala, etnica, religioasa, culturala etc.
Pentru ca de exemplu ii daca-i limitezi dreptul de a fi liber sa fie cum doreste si, simte, e anticonstitutional in primul rand apoi e o ofensa adusa conceptului,, libertate"
Sper sa intelegi ideea.

| RAY a răspuns (pentru FreddieM):

Faza e ca nu sunt prefetinte personale si involuntar simti ceea ce simti,asta are legatura cu genetica, alti factori, repet nu sunt preferinte, nici eu nu am preferinte sexuale, alege creierul meu pe cine plac, pe cine nu plac

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai....sunt si ei oamenii, nu?
Fiecare este liber, intr-o anumita masura, sa fie cu cine isi doreste si sa faca ce vrea.
Cat timp sunt niste oamenii ok, cu care ai ce discuta si care nu iti fac rau, nu te influenteaza intr-un mod negativ, este in regula. Iar la fel sta treaba si cu persoanele heterosexuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par OK, nu am nimic impotriva lor., am cunostinte de genu