| Апельсин4ик a întrebat:

Buna tuturor. Propuneti-mi va rog mult o felicitare frumoasa pentru nanasica cu ocazia zilei de nastere, si ce cadou ii pot lua). O zi buna

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"Cadona" nu exista. Nu este un cuvant in nicio limba.
http://www.timpul.md/......23682.html

| gemeni6226 a răspuns:

Scri in google cautare felicitari zi nastere, poze si de acolo poti selecta cea care iti place cel mai mult.Eu de exemplu de ziua mea m-as bucura de o carte buna, sau de o floare frumoasa de ghiveci dar nu ciklamen, sau de o cutie de ciocolata de o calitate foarte buna impreuna cu cafeaua mea preferata tschibo exclusiv.