| Doze a întrebat:

Buna tuturor...sa incepem, o problema mai delicata dar de adolescenta
Am 16 ani si m-am cunoscut cu o fata de 15 ani (aproape) am vb cam o saptamana, am iesit afara i-am spus ca o plac, cand i-am spus ca o plac ea mi-a spus ca tine la altcineva (un baiat care a fost cu el si i-a cerut o pauza, cu acel baiat a fost doar 2 saptamani) Este foarte indecisa si nu stiu ce sa mai fac.Va rog daca se poate un sfat.Eu vin dupa o "experienta" ciudata si am nevoie de cineva, cu ea ma inteleg foarte bine si tin la ea(oarecum)
Multumesc, astept raspunsuri folositoare

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu o porti forta sa fie cu tine oricat de mult ai placea-o. Daca te-ar fi placut si ea la fel de mult sigur ar fi sarit deja pe tine.Mai lasa-i timp de gandire! Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Cam repede tii la ea doar dupa o saptamana. Dar este alegerea ta. Daca ea nu vrea decat sa fiti prieteni iar tu vrei mai mult eu zic sa cunosti alta fata.

| andrei a răspuns:

Fi cu ea baietewinking

| emm a răspuns:

Fii alaturi de ea ca sa vada ca tii la ea si esti "mai bun" ca "celalalt"winking
daca vrei inttradevar sa fii cu ea atunci nu te da batutwinking
succeslove struck

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Incearca so cuceresty cunva

| Doze explică:

Asta e... ea nu prea vrea pentru ca "tine la ala" spune ca sunt "adorabil, dulce, ingeras" dar mereu imi "taie aripile" spunand "suntem doar pri"

| Doze explică:

Cu toate ca tin mult la ea...am incercat sa o uit dar nu prea am putut e faza ca acum suntem foarte apropiati si e putin aiurea cand imi spune ca sunt un "ingeras" nu stiu putin cam aiurea pentru mine a spus ca vom iesi zilele astea afara, chiar nu stiu ce sa fac

| Doze explică:

Asta am facut si pana acum...asta o sa fac si de acum in colo
Multumesc inca mai astept raspunsuri

| Doze explică:

Aici nu e vorba de o saptamana... e vb de 5 si da m-am atasat de ea foarte mult, nici eu nu stiu cum dar asta e.
am cunoscut si alte fete, nu ma intereseazastraight face ea e... pur si simplu ea