| thefirstangel a întrebat:

URGENT! trebuie s slabesc! am 15 ani, 1.78 h si km 75 d kg. m-am ingrasat ft rau in ultima vreme(si chiar am incercat s tin asa un fel de regim ce consta in eliminarea dulciurilor si a sucurilor si la micul dejun mancam o banana cu biscuiti sau cu cereale)
ps dati-mi o dieta nu drastica si ce sport s fac(s alerg. s fac genoflexiuni...)

FUNDA'!

1 răspuns:
| GmG a răspuns:

Dimineata incearca sa mananci foarte usor, probabil 2 oua, fierte sau prajite ( desi dimineata nu se mananca prajit), apoi du-te si alearga si tu 2 - 3 Km ( depinde cat poti) sau stai frumusel in casa si incearca sa faci abdomene ( ridicanduti si capul dar si picioarele, ca si cum ai sta ghemuit dar pe spate) fa lucrul acesta de cel putin 15 - 20 ori in fiecare dimineata. Incearca sa mananci mai usor.