| Giinger a întrebat:

utilizatori TPU! Sa aveti parte de un Craciun Fericit, plin de bucurii. Fie ca Nasterea Domnului sa va aduca lumina, sanatate si multa fericire!
Anul nou de asemenea sa fie unul bun, si nu uitati:Sa va puneti o dorinta sau sa aveti o lista in mana happy Daca dorintele dp lista nu se vor implini, mai scrieti-le odata anul viitorhappy Cel putin eu asa am sa fac. >big grin

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Bună Giinger, mulţumim pentru urarea făcută, de asemenea, îţi doresc sărbători fericite şi tot ce este mai frumos. Fie ca 'magia' Crăciunului să te cuprindă!

| MarianWLF a răspuns:

Craciun fericit si tie sper ca si tu sa ai parte de multa bucurie si un an nou mai bun!
Dai te rog fundita cadou de Mos Craciunbig grin?