| AnaMaria20101 a întrebat:

Bună, vă rog ajutați-mă, am o problemă!
Recent mi-am pierdut telefonul și in acel telefon existau toate parolele pe care le foloseam eu in special la Facebook. Acum am încercat să intru in contul meu de Fb dar nu îmi mai aduc aminte parola. Nu am pus numar de telefon decât un mail și acel mail la fel nu pot intra că nu mai știu parola. Aș avea nevoie de un mail sau ceva sa pot contacta o persoana de la Facebook. Vă mulțumesc!

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi aici unde și cum te incadrezi

https://www.facebook.com/help/283100488694834/?helpref=hc_fnav

| dullcat a răspuns:

E o idee proasta sa tii evidenta tuturor parolelor intr-un telefon.Fa-ti o foaie sau ceva pe care o tii intr-un sertar, acasa, cu parolele codate, nu mura in gura. Daca nu iti surade ideea, pune-ti o singura parola la toate, cu litere mici, mari, cifre, caractere precum #^*$@ etc. Si activeaza sincronizarea cu google chrome sau ce folosesti tu, ca sa nu fie nevoie sa te loghezi de fiecare data.

| Hyperion7 a răspuns:

Ce telefon e? Unde l-ai pierdut? Aveai datele pornite?

| AnaMaria20101 explică (pentru Hyperion7):

Sunt in Germania

| Hyperion7 a răspuns (pentru AnaMaria20101):

Ok,dar despre ce telefon este vorba?

| AnaMaria20101 explică (pentru Hyperion7):

Samsung note 9

| Hyperion7 a răspuns (pentru AnaMaria20101):

Și ai avut datele pornite?

| AnaMaria20101 explică (pentru Hyperion7):

Da

| Hyperion7 a răspuns (pentru AnaMaria20101):

Https://youtu.be/WvW0ATAUtCc?si=1Ov-TO1d21e4TLxQ

Poate te ajuta asta!
Bafta!