| MadalinaAndreeaF a întrebat:

vreau sa imi fac piercing in ambele sfarcuri, mai am piercinguri in guza buric 2 in limba... credeti carezist cu durerea?

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Nu mai criticati fata pentru pasiunile ei. Ea a intrebat daca rezista durerii.
Depinde de tine, de murit, nu mori si nu patesti nimic. De durut doare, dar nu foarte tare. Sora mea are in sfarcuri si din cate am inteles n-a durut-o tare si n-are probleme
trebuie sa fii atenta sa folosesti un ac igienizat si piering uri noi.

19 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

E dureros, pisi. Mie mi se pare că trebuie să ai un pierce și bun. Așa am și eu.
Sfatul meu este sa nu te găurești prea mult, dar e alegerea ta. happy

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu ai pierce?

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Da.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Misto happy. Unde?

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Hehe! whistling ești destul de curios.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asta-s eu, curios si materialist.
Poti sa-mi trimiti o poza daca nu vrei sa spui laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Amuzantule.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mersi. laughing
Glumeam si eu, sper ca nu te-ai suparat.winking

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ai rezistat la durere la piercingurile anterioare sigur o sa treci peste si de data asta. E strict alegerea ta ce faci cu corpul tau dar peste cativa ani nu sa mai fii atat de incantata ca acum. Ce e prea mult strica de multe ori.

| PersonajFictiv a răspuns:

Iti dai seama ce sexy o sa fii la 40 de ani cu alea in sfarcuri.
Cui nu-i plac o pereche de sfarcuri cu gauri in ele, sau piercing, cand le linge sa linga un fier? thinking

| PersonajFictiv a răspuns:

Mno,poti sa il intrebi pe ala care se ocupa cu asa ceva, e posibil sa stie cum sta treaba cu durerea din moment ce se ocupa cu asta.
Multa bafta.

| Elena9328 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......ntru-fete/

Vezi mai sus, cineva spunea așa : · E foarte dureros. Este o zona foarte sensibila. Exista riscul de a se infecta (ca la orice alt piercing). Se va vindeca foarte greu.

| drutzix a răspuns:

Ne intrebi pe noi la cata durere poti rezista? Cea mai calificata persoana care poate sa iti raspunda la intrebare esti tu.

| Xelon a răspuns:

Inteleg ca ti-ai pus in buric(dupa mine chiar e sexy), dar ce este prea mult strica, in fine e alegera ta, cat despre durere fi sigura ca doare al naibi de tare, este o zona sensibila, dar daca chiar iti doresti asta, o sa rezisti.

| ShamelessQboy a răspuns:

Eu recent mi-am pus in penis si a fost ok, si sânii sunt char mai sensibili nu ti-asi recomanda mai ales ca esti fata si suporți mai greu durerea!

| Boblobobonti a răspuns:

Bună. Nup. Nu doare asa tare. Și arata biine.

| Boblobobonti a răspuns:

Hei. ai reusit sa faci piercingurile in sfarcuri? am vazut intrebarea ta si suna foarte bine ideea. si mie imi plac iar daca nu ai facut inca, te pot ajuta eu.

| MadalinaAndreeaF explică (pentru Boblobobonti):

Buna, nu am reusit sa mi le fac...da mi mesaj te rog

| Boblobobonti a răspuns (pentru MadalinaAndreeaF):

Nu pot, nu îmi da voie TPU sa dau mesaj, zice ca din cauza ca sunt utilizator începător. Poți sa-mi dai tu mesaj.