| teodoraplescan a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi cumpar MONOPOLY (cu card)si nu stiu daca merita.
Va rog sa-mi spune-ti de ce merita sau de ce nu!
Dau fundita la cel mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna si da merita deoarece te invata cum sa iti cheltuiesti banii de pe card cand vei fi mare marog
eu am acest joc si este foarte bun este foarte educativ
funda plzzz :O3

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul de vanzare stare excelenta (nou-nout), tradus in romana, produs 2010, original (are cutie de aluminiu) l-am cumparat cu 250RON si vreau sa il vand pentru imi achizitiona un telefon, pret 200RON Neg.

| litlledya a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna m ar interesa pe mine sa l cumpar dar vreau mai multe informatii asa ca lasa mi un id ceva sa luam legatura.mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita! eu mi-am cumparat! merge super! eu ma joc ma joc, la incontinuu