| w1NNNd a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca in Spania ai nevoie de atestat de marfa ca sa poti lucra pe tir (nu ADR de ala stiu ca e nevoie ) Am inteles de la un prieten care locuieste acolo si a lucrat ca cica nu ar fi nevoie ca ti-l face firma sau ceva de genu! Chiar am nevoie sa stiu mss.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asa e, la spanioli nu trebuie sa dai examenul pentru a conduce trailerul cu marfa normala, doar daca e marfa periculoasa. La incarcatura (nu inflamabila) nu e necesar atestat ADR.

2 răspunsuri:
| noname_4063 a răspuns:

Buna. te rog imi dai si mie o invitatie pe tuenti? mersi

| noname_4063 a răspuns:

Crazzy_angel_92@yahoo.com mersi mult