| Enna18 a întrebat:

Vreau sa trimit o scrisoare intr-un oras la vreo 300 km distranta de al meu. Cu cate zile inainte ar trebui sa o trimit pentru ca destinatarul sa o primeasca la o anumita data? Sau. pot sa specific la posta data exacta la care vreau sa ajunga?

Răspuns Câştigător
| Bl0nduRize a răspuns:

Detalii astea le poti primi doar la posta. Si de fiecare data cand am trimis eu nu a ajuns la data exacta ia-ti ca precautie o zi avans. Parerea mea du-te intr-o plimbare pana la posta si vei afla exact ce si cum.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mult 3 zile inainte.