| breezy a întrebat:

Daca vreau sa trimit o scrisoare din Constanta in acelasi oras, cam cat dureaza pana cand destinatarul o primeste?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti e lene sa te duci pana la persoana respectiva acasa si sa-i bagi scrisoarea in cutia postala, afla ca lenea ta se va supara cand va afla ca trebuie sa mai faci un drum pana la oficiul postal.
Depinde la ce ora duci scrisoarea, timpul de procesare poate dura si 48 de ore.Maxim 3 zile!

| breezy explică (pentru anonim_4396):

Este o surpriza pentru cineva. In plus, nu toata lumea are timp sa mearga undeva, intr-un anumit cartier.