| NoOne18 a întrebat:

vreau sa vand ceva pe olx, cum fac sa nu ma ia un cost pe transport si cum fac sa imi plateasca cumparatorul intr-un mod sigur? si daca pun un anunt e gratis?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mentionezi la detalii ca transportul il suporta cumparatorul, e gratuit sa pui anunt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E gratis sa pui anunt.
vanzatorul nu intra in posesia coletului daca nu da banii curierului

| Jipa95 a răspuns:

Daca vrea cineva sa-ti cumpere produsul pe care l-ai postat in anunt, ori il trimiti prin posta, ori prin curier, cum doreste cumparatorul. Si apropo, este gratis postarea unui anunt.