| DavidRoxana a întrebat:

Buna ziua! Am fost testat drog test si am iesit pozitiv la o substanta (benzodiazepine), ce se intampla mai departe va rog sa ma ajutati daca ati fost pusi in situatia aceasta...La inml vor fi testate probele pentru substanta gasita sau se va relua toata procedura? Va multumesc@

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Erai la volan când te-au testat?

| DavidRoxana explică (pentru sierra1):

Da, in urma unui accident în care nu am fost vinovata, mi-a tăiat calea un auto

| sierra1 a răspuns (pentru DavidRoxana):

Adică erai drogată și la volan?

| DavidRoxana explică (pentru sierra1):

Nu draga sierra, nu eram drogata, dosarul nu a mers la diicot, am spus benzo- citeste despre ele in primul rand apoi acuza... am dus scrisoare medicala pentru ca urmam un tratament... tara de retardati

| sierra1 a răspuns (pentru DavidRoxana):

1 DavidRoxana: am fost testat drog test si am iesit pozitiv...
2 DavidRoxana: Da, eram la volan...
3 DavidRoxana : nu eram drogata...
4 DavidRoxana:... tara de retardati

hă, hă, trăind in aceeași țară, te auto-califici pentru "diagonsticul" dat

| XxMariaElenaXx a răspuns:

Cere sa ti se faca testul la sange, acela arata 100% ce si cum, aparatele acelea de multe ori dau erori. Dar grabeste-te.

| DavidRoxana explică (pentru XxMariaElenaXx):

Automat te duce la sânge și urina, dar de acolo pleaca la București unde ai de așteptat luni de zile, mi s-a spus de la Mina Minovici ca și dacă le plătesc (ex Dorian Popa) tot asa astept

| DavidRoxana explică:

Da, eram la volan, referitor la graba cu drog testul mi-au spus ca orice as platii (mulți așteaptă pentru ca nu plătesc singuri anlizele și nici statul) tot cam 6-7 luni astept, timp în care nu am decât sa demisionez, făceam naveta aproximativ 70 de km