| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare în legătură cu respirația... Am 23 de ani, 1, 55 și 56 de kg, problema este că la sfârșitul lunii am niște probe de dat care includ alergarea, la început nu puteam sa alerg, ma sufocam, dar după un timp am reușit, eu alerg de 4 luni și... Iar acum pe ultima suta de metri nu mai reușesc să alerg deloc, nu înțeleg ce se întâmplă, ca reușeam sa scot timp, să alerg 5 ture de velodrom, acum de abia mai dau 2 și simt ca mă sufoc sad un sfat ceva.Mulțumesc mult sad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema ta este mult prea complexa si tine de un medic specialist.

| Miruna07 a răspuns (pentru darrio2007):

Cred că ai dreptate... Mulțumesc happy