| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua.
Am și eu o întrebare. Vi se pare normal ca o persoană să te salute de mai multe ori într-o zi? Adică..ex...Am vorbit cu un băiat prin mesaje, m-a salutat normal, am mai vorbit, apoi a trecut o oră și ceva și i-am scris ceva la care el din nou mă salută, cu "bună"...De ce unele persoane saluta așa des chiar dacă eu sunt intr-o conversație continuă cu ele?
Mă simt ciudat, am impresia că a uitat ca m-a mai salutat.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pare normal ca o persoană să te salute de mai multe ori într-o zi"

da, îi zice bun simț

| OldSoul a răspuns:

Probabil nu ai mai raspuns la ceea ce zicea el, si avand in vedere ca tot el continua sa scrie, a folosit aceasta formula de salut.
Asta ar fi explicatia pe care am gasit-o, dar cumva, normal, nu mi se pare sa salute atat de des happy
Eu unul vorbesc cu unele persoane si nu le salut niciodatalaughing Nu prin mesaje laughing

| Dismally a răspuns:

Nu e chiar normal, daca ti-a spus o data nu trebuie sa repete din ora in ora sau cand mai vorbiti.

| DeeaDeea94 a răspuns (pentru Dismally):

Așa mă gândeam și eu, e puțin ciudat, poate este o obișnuință în diferite zone ale țării...

| Dismally a răspuns (pentru DeeaDeea94):

Nu, este doar o obisnuinta a lui happy