| DamianGina a întrebat:

Bună ziua! Am un smart tv - Vortex, si nu îmi da voie sa intru în setari de ceva timp. Ce trebuie să fac? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva i-ai parolat accesul la setări?

| DamianGina explică (pentru sierra1):

Nu, dintr-o dată nu a vrut sa mai funcționeze! Nu reușeam sa pun ora și data, am găsit pe cel al Greciei, au fusul de orar cu noi după care, nu a mai funcționat de loc. Sunt câteva luni de când ma chinui sa intru pe setări. L-am scos din priza și nimic, nu se poate sa dau o resetare din televizor. Cu ceva timp în urmă îmi citea sau vizionam de pe stik, acum nimic.