| bius123 a întrebat:

Bună ziua, de aproape 3 saptamani sunt foarte stresat, eram cu un grup de amici si ne-am luat la încăierare pe stradă, trei din noi printre care si eu am inceput sa aruncam cu pietre spre ei, unul din amicii mei din ce am vazut pe filmare se pare ca l-a lovit sau asa cred cu o piatra cam mare in cap...pana acum nu s-a intamplat nimic, sa zicem daca s-ar intampla ceva, eu as putea să fac inchisoare alaturi de cel care l-a nimerit cu piatra?

1 răspuns:
| Sportacus123 a răspuns:

Doamne ferește! Locul vostru e la închisoare, nu printre noi. Cum să arunci cu pietre? Ai 5 ani? N-ai minte?